Czy opłaca się wynająć magazyn w okolicach Szczecina?

przestronny magazyn w szczecinie

Wynajem powierzchni magazynowych to trudna sztuka. Niech nie zwiedzie Cię Drogi Najemco mnóstwo ofert i proste słowo „najem”. Niektórzy myślą, że wynajem powierzchni magazynowych w Szczecinie to nic trudnego. Przyjdą, wybiorą jedną z wielu ofert, zapłacą i już mogą rozładowywać swój towar z przepełnionych busów. Oczywiście jest to po części prawda. Portale aukcyjne wręcz zalane są ofertami w stylu „magazyny pod Szczecinem do wynajęcia”. Prawdą jest, że każdy kto chce może kliknąć kilka razy i znaleźć coś dla siebie. Wszystko jednak rozbija się o inne istotne pytanie.

Do czego nam ten magazyn?

Odpowiedź na to skądinąd bardzo istotne pytanie pozostaje zawsze w rękach najemcy. Trzeba jednak uważać, jeżeli nie określimy odpowiednio swoich celów może się okazać, że wynajęty magazyn nie spełni naszych oczekiwań. Zamiast przeżywać niezadowolenie lepiej najpierw poświęcić kilka chwil na zastanowienie.

Wyobraźmy sobie, że potrzebujesz magazynu dla swojego sklepu internetowego. Chciałbyś prowadzić z tego magazynu nie tylko sprzedaż wysyłką ale również stacjonarną. W przypadku wyboru opcji sprzedaży stacjonarnej bardzo istotne jest by magazyn był jak najbliżej miasta, a najlepiej w samym mieście – choćby Szczecinie. Twoi klienci będą mogli dzięki temu spokojnie dotrzeć do Twojego magazynu, zobaczyć co masz do zaoferowania i wybrać ulubione towary. Duży magazyn w pobliżu centrum miasta podniesie ponadto prestiż Twojej firmy. Niestety magazyn w centrum miasta to również spore opłaty. Możesz z nich zrezygnować oddalając swoją powierzchnię magazynową od centrum.

Wyobraź sobie teraz analogiczną sytuację, tylko w pobliżu Szczecina. Ofert takich jest sporo chociażby na http://oferty.magazyn-szczecin.pl/ .Na około Twojego magazynu cisza i spokój, pracownicy mogą hałasować i nikt nie powinien mieć o to większych pretensji. Samochody dostawcze mogą spokojnie dowozić towar do punktów kurierskich w Szczecinie a dzięki temu, że Twój magazyn jest oddalony od miasta o te kilkanaście kilometrów jesteś w stanie oszczędzić pieniądze. Zaoszczędzone w ten sposób środki możesz spokojnie zainwestować w większą pojemność magazynową – tej nie brakuje w okolicach Szczecina.

Podsumowując: Jeżeli zadajesz sobie pytanie: „Czy opłaca się wynająć magazyn w okolicach Szczecina” odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca. Pytanie, które jednak powinieneś zadać sobie przed wynajmem brzmi – do czego tak naprawdę jest mi ten magazyn potrzeby? Jeżeli odpowiesz na to pytanie szczerze i prawidłowo reszta procesu najmu magazynu powinna przyjść łatwo i przyjemnie. Wiesz już wszystko? Zatem powodzenia!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*