Czy doczepiane włosy niszczą te naturalne?

blond włosy doczepiane

Jeżeli nasze naturalne włosy, nie są wystarczającej długości, nie musimy się tym martwić. Doświadczony fryzjer z pewnością zrobi z nich modną, pasującą do naszego wyglądu fryzurę. Jeżeli jednak, z jakiegoś powodu, bardzo zależy nam na dłuższych włosach, najlepiej rozważyć włosy clip in. Gdy dobierzemy odpowiedni kolor, możemy być pewni, że będą one trudne do odróżnienia, a pozwolą nam stworzyć wymarzoną fryzurę, na którą wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić z powodu zbyt krótkich naturalnych włosów.

Gdzie możemy kupić doczepiane włosy oraz jak wystrzegać się produktu słabej jakości?

To pytanie zadaje sobie prawdopodobnie każdy, kto chciałby być w ich posiadaniu. W końcu nikt nie chce wyrzucić sporej sumy pieniędzy w błoto. Oczywiście jeżeli dbamy o jakość, powinniśmy korzystać jedynie z zaufanych sklepów. Najlepiej zapytać znajomych, którzy w ostatnim czasie kupowali doczepiane włosy w ohlovehair.pl lub przeszukać specjalne fora internetowe, na których znajdziemy z pewnością wiele opinii na temat poszczególnych sklepów. Poza tym, kupując nawet z najbardziej zaufanego sklepu, musimy zwrócić uwagę na jakość.

Podstawowy zasady przy wybieraniu odpowiedniej jakości włosów doczepianych clip in:

  1. Słabej jakości włosy będą wyglądać nienaturalnie.
  2. Nie powinny one przesadnie się świecić, ani być zbyt blade, ponieważ może to zepsuć cały efekt.
  3. Najlepiej oczywiście porównać je z naszymi włosami na żywo, tylko to odda nam prawdziwy obraz.
  4. Aby rozpoznać jakość produktu, w opisie na stronie sklepu, powinniśmy odszukać ich gramaturę. Im włosy ciemniejsze, tym powinna ona być wyższa, może wahać się od 50g do 75g.
  5. Pamiętajmy, że aby wszystko wyglądało naturalnie, włosy muszą być gęste.

Prawdopodobnie spora części potencjalnych nabywców, zadaje sobie również pytanie, czy doczepiane włosy niszczą naturalne. Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od tego, czy te które kupimy, są dobrej jakości. Tanie, wykonane ze słabych materiałów, z pewnością nie będą miały dobrego wpływu na nasze naturalne włosy, jednak jeżeli zainwestujemy pieniądze w dobrej jakości produkt, którego sprzedawca nie oszczędzał na wykonaniu, wtedy możemy liczyć na brak przykrych niespodzianek w przyszłości. Naprawdę warto wydać trochę więcej pieniędzy, ale wybrać produkt dobrej jakości, który będzie wyglądał naturalnie oraz będzie całkowicie bezpieczny dla naszych prawdziwych włosów.

Jaki rodzaj oraz jaką metodę wybrać?

Najrozsądniejsze wydaje się przedłużanie w salonie fryzjerskim. Na pewno zagwarantuje nam to najlepszy wygląd, jednak niektórzy skarżą się, że po takim zabiegu naturalne włosy wypadają. Dlatego bezpieczniejsze wydają się „treski” jednak doświadczona osoba, od razu będzie w stanie je zauważyć na naszej głowie. Jeżeli chcemy dobrać najlepsze dla siebie, przeszukajmy fora internetowe lub zapytajmy znajomego fryzjera, on z pewnością odpowiednio nam doradzi, ponieważ ma doświadczenie w pracy z włosami, zarówno naturalnymi jak i doczepianymi. To pomoże nam w wyborze i być może uratuje nas w przyszłości z niezręcznej sytuacji, ponieważ źle dobrany kolor mógłby zostać rozpoznany

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*